Eseményterv – Szivárvány Óvoda – December

• December 4.. hétfő: óvodánk nagycsoportosai ellátogatnak a Weöres Sándor Általános Iskolába egy vidám Mikulás műsorra.
  • December 4. hétfő: Ezen a napon közösen meggyújtjuk hatalmas udvari Adventi koszorúnkon az első gyertyát közösen az óvoda valamennyi gyermekével.
  • December 4. hétfőtől hozhatnak a gyermekek szüleikkel egy-egy karácsonyfadísz és akaszhatják fel udvarunk fenyőfájára.
  • December 5. kedd: óvodánk nagycsoportosai ellátogatnak az Erkel Ferenc Zenei Álalános Iskolába, ahova meghívást kaptunk Mikulás műsorra
  • December 6. szerda: óvodánkba érkezik a Mikulás. Ezen a napon az óvó nénik és pedagógiai asszisztensek vidám bábelőadással készülnek a gyerekeknek.
  • December 8. péntek: Ezen a napon közösen meggyújtjuk hatalmas udvari Adventi koszorúnkon a második gyertyát közösen az óvoda valamennyi gyermekével.
  • December 11. hétfő: Ezen a napon közösen meggyújtjuk hatalmas udvari Adventi koszorúnkon a harmadik gyertyát közösen az óvoda valamennyi gyermekével.
  • December 16. szombat: óvodánkból több iskolába induló nagycsoportos részt vesz az Anna templomban szervezett közös, egész intézményünk részére szervezett közös Betlehemi műsorában.
  • December 18. hétfő: Ezen a napon közösen meggyújtjuk hatalmas udvari Adventi koszorúnkon a negyedik gyertyát közösen az óvoda valamennyi gyermekével.
  • December 19. kedd: ezen a napon tartjuk óvodánkban a karácsonyi ünnepséget minden csoportunkban.

Decemberre jótékonysági lehetőségként ebben az éveben a „Szeretetcsoki 2023” elnevezésű programhoz csatlakozunk és hírdetjük meg a szülők felé is. A program keretében a kórházban fekvő gyermekek részére mese-és bohócdoktorok juttatják el a csokoládékat.