Honlap Eseménynaptár

umf.jpg

nfu.jpg

esza.jpg

migrans-emb155x96.jpg

pedagogus-emb155x78.jpg

Pápa TV

Tagóvoda választó



A Fáy lakótelepi Óvoda eseménynaptára

Május

  • Május 2. 17:15     Műsoros délután anyáknapi köszöntéssel a Kamilla csoportban
  • Május 3. 17:15    Műsoros délután anyáknapi köszöntéssel a Galagonya csoportban
  • Május 3. 10:00    Hófehérke és a hét törpe - Mirr-Murr bérlet 3. előadása
  • Május 4.    Kamilla csoportosok látogatása a tűzoltóságon
  • Május 4. 17:15    Műsoros délután anyáknapi köszöntéssel a Bodza és a Napraforgó csoportban
  • Május 8. - 11.    Óvodai beíratás a központi (Szivárvány) Óvodában hirdetmény szerint
  • Május 8.    Zenei tehetség felmérés az iskolát kezdő nagycsoportosok körében
  • Május 9.    Madarak, fák napjához kötődő természetjáráson vesznek részt csoportjaink Döbröntén
  • Május 11.    A Napraforgó csoportosok megtekintik az Esterházy kastélyban lévő lego kiállítást
  • Május 15.    Nevelés nélküli munkanap
  • Május 16 - 19.    Lengyel hét
  • Május 17.     A Kamilla csoportosok Takácsiba kirándulnak
  • Május 17. 17 óra    Fogadó óra
  • Május 26., 17:00- 19:00    Gyermeknap az óvodában (esőnap: június 9.
  • Május 27. 15:00    Részt veszünk városrészünk majálisi vígasságán. Műsorral készül a Galagonya csoport.
  • Május 29. - június 2.    Egészséghét - felkészülés a nyárra

Április

  • Március 28., 10 óra    Nagycsoportosok iskolalátogatása a Tarczy L.  Általános Iskolában
  • Április 3.- 12.              Tavaszi természeti játékok hete
  • Április 10., 17:00        Szülői értekezlet magyar szülőknek
  • Április 11.                     Húsvét az óvodában
  • Április 11., 17:00        Szülői értekezlet külföldi szülőknek 
  • Április 12., 10:00        "Aladdin" -  Pegazus bérlet 3. előadása
  • Április 21.                    A Föld napja rendezvény - interaktív játékokkal
  • Május 2. 17:15           Műsoros délután anyáknapi köszöntéssel a Kamilla és Levendula csoportban
  • Május 3. 17:15           Műsoros délután anyáknapi köszöntéssel a Galagonya csoportban
  • Május 4. 17:15           Műsoros délután anyáknapi köszöntéssel a Bodza és a Napraforgó csoportban
     

Március

  • Március 6 - 17.                    Magyar hét 
  • Március 14.                        Megemlékezés Március 15-ről                                                   
  • Március 20 - 24                   Holland hét
  • Március 21.                        Víz világnapja
  • Március 22., 10 óra             Mirkó királyfi - Mirr-Murr bérlet 2. előadása. 
  • Április 3.- 7.                        Tavaszi természeti játékok hete

 

Február

  • Február 6.                          Farsang az óvodában 
  • Február 15., 17:00              Fogadó óra
  • Február 21., 23.                  Nyílt nap a Napraforgó csoportosoknak.
  • Február 20., 24.                  Nyílt nap a Bodza csoportosoknak.
  • Február 22-23.                    Nyílt nap a Kamilla csoportosoknak.
  • Február 20-21.                    Nyílt nap a Galagonya csoportosoknak.
  • Február 23-24.                    Nyílt nap a Levendula csoportosoknak.
  • Február 27. - március 3.      Román hét

 

Január

  • Január 9 -13.    Balti (svéd. litván, észt) nemzeti hetek téli természeti játékokkal 
  • Január 18.,16:45 óra    Szülői értekezletek (nem magyar szülőknek)
  • Január 23 - február 3.    Uszodai foglalkozások a nagycsoportosok számára (kivétel jan. 30.)
  • Január 24. 17 óra    Szülői értekezletek (magyar szülőknek, időpont változás)
  • Január 25. 10 óra    "Hamupipőke" -  Pegazus bérlet 2. előadása
  • Január 30.    Nevelés nélküli munkanap.
     

2017


 

December

  • December 6.    ITT A MIKULÁS
  • December 9.    Madarak karácsonya
  • December 19.    Bundás Bocsok Karácsonya - helyi bábelőadás
  • December 20.    Itt a KARÁCSONY!

November

  • November 7 - 11.    Márton-napi vígasságok
  • November 15.    Fényképezés a  Kamilla, Levendula, Napraforgó csoportokban
  • November 16.    Fényképezés a Bodza, Galagonya csoportokban
  • November 16., 17 óra    Fogadó óra
  • November  23 ., 10 óra    A rézerdő lakói - Mirr-Murr bérlet 1. előadása.
  • November vége    Kihelyezzük a madáretetőket, megkezdjük a madarak téli etetését.

 

Október

  • Október 3-tól Megkezdődnek a heti rendszerességű külön foglalkozások: logopédia, katolikus és református hitoktatás, óvodás futball
  • Október 3. és 7. Erdők hete
  • Október 4. Állatok Világnapja
  • Október 15. Szakmai nap - nevelés nélküli munkanap
  • Október 21. Megemlékezés Október 23-ról
  • Október 25-28. Amerikai hét a Galagonya csoportban

 

Szeptember

  • Szeptember 2 - 6. Logopédiai szűrések a nagycsoportos korosztályban
  • Szeptember 8. Tűzriadó próba
  • Szeptember 16. Bakonyi Betyárok Motoros Baráto Kör adományátadója
  • Szeptember 22. Autómentes nap városi rendezvényén veszünk részt
  • Szeptember 23. Takarítási Világnap
  • Szeptember 26-30. Őszi játékok hete
  • Szeptember 28. Természetjárás a Somlón - Bodza és Kamilla csoport
  • Szeptember 29. Természetjárás a Somlón - Galagonya, Levendula, Napraforgó csoport

 

Május

  • Május 2. 17:15 óra - Műsoros délután a Kamilla csoportban
  • Május 3. 17:15 óra - Műsoros délután a Levendula csoportban
  • Május 4. 17:15 óra - Műsoros délután a Napraforgó csoportban
  • Május 5. 17:15 óra - Műsoros délután a Bodza csoportban
  • Május 6. - Nevelés nélküli munkanap
  • Május 9. - A Napraforgó csoport természetjárása aTapocafői Forrás Tanösvényen
  • Május 9-12. - Óvodai beiratás pápai családoknak a központi óvodában
  • Május 10. - A Bodza és a Galagonya csoport természetjárása a Teveli tó partján
  • Május 11. - Óvodai beiratás külföldi családoknak.
  • Május 11. 17 óra - Fogadó óra
  • Május 19. - Madarak, fák napjához kötődő természetjáráson vesz részt a Kamilla és a Levendula csoport  a Teveli tó partján.
  • Május 21. 15 óra - Részt veszünk városrészünk majálisi vígasságán. Műsorral készül a Napraforgó csoport.
  • Május 27. 17:00-19:00 óra - Gyermeknap az óvodában (esőnap: június 3.)

Április

  • Április 4-8.: Lengyel hét
  • Április 4. 10:30 óra: Városi "Ovis torna" az iskolába készülő nagycsoportosoknak a Sportcsarnokban.
  • Április 6. 10 óra: Pöttöm bérlet 3. előadása
  • Április 18. 17 óra: Szülői értekezlet külföldi szülőknek 
  • Április 19. 17 óra: Szülői értekezlet magyar szülőknek
  • Április 20. 10 óra: "A csuka parancsára" - Pegazus Színház bérletes előadása. Résztvevők: Bodza és Galagonya csoport középsősei
  • Április 21. 9 óra: A Föld napja rendezvény "Brekegi Barnabás és a nagy szemétkupac" c. bábjátékkal
  • Április 22. 10 óra: A Föld napja rendezvény - okosít interaktív játékokkal
  • Április 27-28. 16:00-17:30 - Anyáknapi játszó délutánok a Levendula csoportban
  • Április 28-29. 16:00-17:30 - Anyáknapi játszó délutánok a Bodza, Kamilla és Napraforgó csoportokban
  • Április 29. 17:15 óra: Műsoros délután anyáknapi köszöntésel a Galagonya csoportban

Március

  • Március 11. - Megemlékezés Március 15-ről                                                   
  • Március 17. - Víztorony látogatás a Napraforgó és a Galagonya csoport részvételével
  • Március 22. - Víz világnapja
  • Március 22. - Napraforgó csoport látogatása a Tarczy Lajos Általános Iskolában
  • Március 23. - Húsvét az óvodában

Február

  • Február 2. - Nevelés nélküli munkanap
  • Február 3. 10 óra - Alma együttes - Pöttöm bérlet 2. előadása
  • Február 10. - "Cilike, a hiszékeny egérke" - bábműsor az óvodában
  • Február 15. 10 óra - Nyílt nap a Napraforgó csoportosoknak. Helyszín: Acsády I. Szakképző Iskola, judo küzdőtér
  • Február 16. 17 óra - Fogadó óra
  • Február 17. 10 óra - Nyílt nap a Bodza csoportosoknak. Helyszín: Acsády I. Szakképző Iskola, judo küzdőtér
  • Február 17. 10 óra - Nyílt nap a Kamilla csoportosoknak. Helyszín: óvoda
  • Február 22. 10 óra - Nyílt nap a Galagonya csoportosoknak. Helyszín: Acsády I. Szakképző Iskola judo küzdőtér
  • Február 22. 10 óra - Nyílt nap a Levendula csoportosoknak. Helyszín: Acsády I. Szakképző Iskola judo küzdőtér
  • Február 22-26. - Szlovén hét
  • Február utolsó hetében: Télbúcsúztató kiszézés

Január

  • Január 11-15. - Téli természeti játékok hete (időjárás függvényében)
  • Január 18-29. - Uszodai foglalkozások a Levendula csoport nagycsoportosai számára
  • Január 19. 17 óra - Szülői értkezletek (magyar szülőknek)
  • Január 21. 17 óra - Szülői értkezletek (nem magyar szülőknek)
  • Január 25. - Farsang az óvodában
  • Január 27. 10 óra - "Csipkerózsika"
  • Február 2. - Nevelés nélküli munkanap
  • Február 3. 10 óra - Alma együttes - Pöttöm bérlet 2. előadása

December

  • December 4. - ITT A MIKULÁS
  • December 10. - Madarak karácsonya
  • December 11., 16:30 óra - "Karácsonynak ünnepére azt kívánom..." - a Napraforgó csoportosok előadása a Fő téren
  • December 15. 10 óra - Tarczy Lajos Általános Iskola karácsonyi rendezvényén vesz részt a Napraforgó csoport
  • December 16. 10 óra - Hátrányos helyzetű gyermekek karácsonya - Városi rendezvény, JMSZK
  • December 17. délelőtt - ITT A KARÁCSONY

November

  • November 2-6.: Őszi játékok hete
  • November 3-án 10:30 órakor: Magyar táncház, nyitott rendezvény
  • November 4-én 10 órakor: Hamupipőke - Pöttöm bérlet 1. előadása. 
  • November 5.: Fényképézés a Kamilla, Levendula, Naptaforgó csoportokban
  • November 6.: Fogorvosi vizsgálat
  • November 16-21.: Amerikai hét a Galagonya csoportban
  • November 10.: Fényképézés a Bodza, Galagonya csoportokban
  • November 11.: Márton-napi vígasságok
  • November 12.: Bundás Bocsok kalandjai - bábműsor az óvodában.
  • November 16-27.: Uszodai foglalkozások a Napraforgó csoportba járó nagycsoportos gyermekek részére.
    • Zárófoglalkozás, egyben nyilt nap a szülőknek: November 28., 10:15 óra
  • November 17-én 17 órakor: Fogadó óra
  • November: Kihelyezzük a madáretetőket, megkezdjük a madarak téli etetését.

Október

  • Október 1-től: Megkezdődnek a heti rendszerességű külön foglalkozások - logopédia, katolikus és református hitoktatás, óvodás futball, valamint az óvodai mozgásfejlesztéshez kapcsolt judo                                                           
  • Október 5-9.: Erdővel, fával a holnapért projekthét
  • Október 5. és 9.: Erdővel, fával a holnapért projekthét szülők részére is nyitott kiállításai a tornaszobában
  • Október 6.: Természetjárás - Eszterházy Erdészeti Iskola és Tallós Pál tanösvény, Kúp
  • Október 5-19.: Uszodai  foglalkozások. Résztvevők: Bodza, Galagonya és Kamilla csoportok nagycsoportosai. (A zárófoglalkozás, egyben nyilt nap időpontja később kihírdetve.)
  • Október 12-16.: Őszi játékok hete
  • Október 14. 10 óra: Majomparádé - Pegazus Színház bérletes előadása. Résztvevők: Bodza és Galagonya csoport középsősei
  • Október 19-22.: Magyar hét
  • Otóber 20. 10:30 óra: Magyar táncház, nyitott rendezvény
  • Otóber 22.: Megemlékezés Október 23-ról
  • Október 26.: Szakmai nap - nevelés nélküli munkanap

Szeptember

  • Szeptember 7-11.: Logopédiai szűrések a nagycsoportos korosztályban
  • Szeptember 22. 10:30 óra: Tűzriadó próba
  • Szeptember 22. 17 óra: Szülői értekezlet a magyar szülők számára
  • Szeptember 24. 17 óra: Szülői értekezlet a külföldi szülők számára